فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

کد خبر : #898
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 24 مرداد 1397 18:02
تعداد بازدید کننده : 674
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دوره جدید پذیرش عضویت تیم‌های متقاضی عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان آغاز شد.
دوره جدید پذیرش عضویت تیم‌های متقاضی عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان آغاز شد.
به گزارش مرکز رشد فناوری نخبگان، تمامی متقاضیان، می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط، فرم تقاضانامه خود را جهت پیوستن به خانواده این مرکز تکمیل و ارسال نمایند.

مرکز رشد چیست؟
شرکتهای کوچک و متوسط فناور با تکنولوژی پیشرفته، نقش بسیار موثری در رونق اقتصادی، توسعه فناوری و به تبع آن کارآفرینی دارند. توسعه این شرکتها در گرو ایجاد زیرساخت‌های لازم برای کاهش خطرپذیری آنها در دوران شروع فعالیت خود می باشد.
یکی از این زیرساختها، مراکز رشد واحدهای فناوری یا انکوباتورها هستند. مرکز رشد واحدهای فناوری برای کارآفرینان و واحدهای کوچک و نوپا که با تکیه بر علم، تخصص و فناوری دارای ایده‌های قابل تجاری شدن هستند، مشاوره‌های ضروری و نیز خدمات و تجهیزات مناسب را برای رشد و ارتقای آنها ارائه داده و آنها را برای حضور مستقل و موثر در صحنه فناوری آماده می کند.
اما نکته مهم‌تر از ایده و طرح جذاب و خلاقانه و نوآور، وجود یک تیم کاری منسجم و هماهنگ و کامل جهت اجرای صحیح ایده می‌باشد.
واحدهای فناوری نوپا طی دوره حضور در مرکز رشد، با استفاده از دستاوردهای تحقیقاتی، به منظور دستیابی به دانش فنی و آمادگی برای تولید محصول یا خدمات، تلاش خواهند کرد. در این دوره، مرکز رشد علاوه بر ارائه امکانات وخدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت این واحدهای فناوری را نیز به عهده خواهد داشت.
مرکز رشد فناوری نخبگان که در پارک فناوری پردیس واقع شده است، با ایجاد بستری مناسب جهت تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ایجاد زمینه کارآفرینی و نوآوری، رونق اقتصاد منطقه، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و تولید و توسعه محصولات پیشرفته قابل عرضه به بازار و ... به تیم‌ها و گروه‌های کاری متخصص و فعال صاحب ایده‌های برتر کمک می‌نماید.


مهلت ثبت نام تا پایان مرداد 97

حوزه های فناوری مورد پذیرش:
- برق و تجهیزات الکترونیکی
 - نانو تکنولوژی ومواد پیشرفته
- حوزه سلامت وتجهیزات پزشکی
- مکانیک پیشرفته و مکاترونیک
- فناوری های دیجیتال و IT
انرژی‌های تجدید پذیر -
“ فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس ”
تگ ها مرکز رشد

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال