5 کاری که باید شرکت‌های نوپا برون‌سپاری کنند.

کد بلاگ : #718
تاریخ انتشار : شنبه, 21 شهریور 1394 9:45
تعداد بازدید کننده : 1640
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
5 کاری که باید شرکت‌های نوپا برون‌سپاری کنند.
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
شرکت‌های نوپای باید بتوانند از انرژی خود برای توسعه کسب و کار استفاده کنند. معمولا مدیران خود را درگیر برخی فعالیت‌هایی می‌کنند که آورده زیادی برای آنها ندارد. در اینجا 5 فعالیتی که باید توسط شرکت‌های نوپا برون‌سپاری شود ارائه می‌گردد.

زمانی که حجم کارهای مدیر افزایش می‌یابد، فرصت اندیشیدن برای کسب در آمد از او سلب می‌شود. یکی از اشتباهات برخی مدیران شرکت‌های نوپا این است که تلاش می‌کنند همه کارهای کوچک را خودشان انجام دهند تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند. اما برخی فعالیت‌ها باید برون‌سپاری شود تا مدیر فرصت رشد کسب و کار خود را داشته باشد. 5 کاری که بهتر است شرکت‌های نوپا برون‌سپاری کنند در ذیل آمده است:

1- حسابداری: بخش مالی از مواردی است که باید برون‌سپاری شود. در این حوزه قوانین و چالش‌هایی وجود دارد که بهتر است یک مدیر وارد آن نشود.

2- فعالیت‌های بانکی: جدا از مسائل حسابداری، شما تراکنش‌های مالی متعددی با افراد مختلف دارید که از طریق بانک انجام می‌شود. در حال حاضر بانک‌ها یک مشاور برای شرکت‌های کوچک دارند که به آنها برای انتقال وجه، وام، بسته‌های حمایتی و غیره مشاوره می‌دهد. یک مشاور مالی می‌تواند کمک زیادی به شما در شناسایی فرصت‌های موجود در بانک کند.

3- فعالیت‌های هنری: طراحی وبسایت، لوگو، سربرگ و مواردی از این قبیل، از جمله کارهایی است که مردم فکر می‌کنند بهتر است خود آنها را انجام دهند. واقعیت این است که این کار تخصصی بوده و بهتر است توسط یک گروه متخصص انجام شود. پیشنهاد می‌شود این کار به فرد یا گروهی مستعد واگذار کنید. معمولا این کارهای هزینه زیادی برای شما ندارد.

4- فعالیت در شبکه‌های اجتماعی: شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در کسب و کار پیدا کرده‌اند. بهتر است فعالیت در این شبکه‌ها را برون‌سپاری کنید. دانشجویان علاقه‌مند زیادی وجود دارند که حاضراند به عنوان یک کار نیمه‌وقت برای شما پست گذاشته و به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهند. ایجاد ارتباط با دیگر افراد از طریق شبکه‌های اجتماعی را نیز برون‌سپاری کنید. البته مراقب باشید کنترل کار از دست‌تان خارج نشود، برون سپاری چالش‌هایی را نیز با خود دارد.

5- ویرایش: اگر کسب و کار شما نیازمند نگارش مقالات و گزارش‌های مختلفی است، فرد زبده‌ای برای این کار پیدا کنید تا با صرف زمانی بتواند تولید محتوای شما را ویرایش کند. استخدام چشمان تیزبین برای کنترل نوشته‌های شما می‌تواند کمک شایانی به ارتقاء خروجی شما کند.

منبع:

www.entrepreneur.com/article/238185

بررسی اجمالی دو روش مهم در انتقال فناوری

“ 5 کاری که باید شرکت‌های نوپا برون‌سپاری کنند. ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال