گواهینامه تایید طرح

: #584
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 3 تیر 1394 9:23
تعداد بازدید کننده : 1502
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گواهینامه تایید طرح
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال

گواهینامه تایید طرح

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
اداره کل پشتیبانی فناوری و مدیریت دانش

خواهشمند است قبل از تکمیل پرسشنامه طرح تأییدی به نکات زیر توجه فرمائید:

1) طرح تأییدی طرحی است که پس از ساخت دستگاه، تولید نمونه محصول، طراحی و یا بهبود روش‌ها و فرآیندهای تولید و تهیه نرم افزار که دارای ارزش علمی و فنی لازم، مزیت اقتصادی و ارزش استراتژیک باشد، توسط فرد حقیقی یا حقوقی بمنظور دریافت گواهینامة تأیید طرح به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ارائه می شود.

2) طرحهای تأییدی با ویژگی نوآوری و بهینه سازی قابل بررسی و صدور گواهینامه هستند.

3) متقاضی با مراجعه به سامانه الکترونیک پذیرش و بررسی طرح‌های تائیدی سازمان نسبت به تکمیل و ارائه پرسشنامه طرح اقدام نموده و حسب مورد مدارک مورد نیاز را ضمیمه می نماید.

4) با عنایت به ابلاغیه هیأت امنای سازمان به شماره نامه 236069 مورخ 25/01/94 لازم است متقاضیان (اعم از اشخاص حقیقی/ حقوقی) مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال (000/500/2 ریال) را به عنوان هزینه کارشناسی اولیه به شماره حساب سیبا 2172089001007 و کد شناسه 2554 نزد بانک ملی شعبه خشایار (کد544) در وجه سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بابت کارشناسی اولیه طرح تاییدی واریز و فیش آن را به همراه مدارک و مستندات ارسال نمایند. (با عنایت به غیر قابل برداشت بودن و عدم بازپرداخت مبالغ واریزی به حساب مذکور ضروری است قبل از واریز با اطلاع کامل از نحوه پذیرش و کارشناسی طرح های تاییدی اقدام به واریز مبلغ مذکور نمایید.)

5) تمام هزینه‌های آزمایشات و هزینه استفاده از تجهیزات و امکانات سازمان و سایر مراکز علمی، صنعتی و فنّآوری (شامل هزینه های کارشناسی متخصصان خارج از سازمان، تشکیل کمیته های تخصصی، انجام آزمایشات و ...) بر عهدة متقاضی خواهد بود.

6) چنانچه کارشناسی نهایی طرح منجر به صدور گواهی نامه طرح تائیدی گردد، هنگام تحویل گواهی نامه از اشخاص حقیقی مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال (000/500/2 ریال) و از اشخاص حقوقی مبلغ هفت میلیون و پانصد هزار ریال (000/500/7 ریال) (علاوه بر مبلغ اولیه) اخذ می‌گردد.

7) لازم است به تمام سؤالات به طور کامل و دقیق و به زبان فارسی پاسخ داده شود.

8) قبل از تایید طرح، کامل بودن پرسشنامه، معقول و منطقی بودن موضوع طرح، روش ساخت نمونه و تکنیک‌های آن طبق شیوه نامه مربوط مورد بررسی قرار می‌گیرد.

9) چنانچه طرح موفق به دریافت تأییدیه این سازمان گردد، تأییدیه فقط مربوط به نمونه ارائه شده به سازمان است و نمونه های بعدی یا قبلی را شامل نمی‌شود.

10) قبل از ارئه طرح تاییدی از مفاد شیوه نامه پذیرش و کارشناسی طرح‌های تأییدی اطلاع کامل حاصل فرمائید. همچنین راهنمای تکمیل پرسشنامه طرح تاییدی را جهت تکمیل دقیق‌تر آن مطالعه بفرمایید.

11) در صورت امکان جهت انتقال اطلاعات به سیستم اطلاعات طرح‌های سازمان، یک نسخه از پرسشنامه تکمیل شده بصورت فایل word ارایه شود.

پرسشنامه طرح تاییدی تکمیل شده بایستی به نشانی مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب : جاده قدیم کرج، جاده شهریار (کیلومتر 6)، زیر گذر پل بادامک، جاده حسن آباد خالصه (خیابان شهید ابراهیم احسانیراد) سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اداره کل پشتیبانی فناوری و مدیریت دانش ارسال گردد.

لازم به ذکر است که شماره تلفن‌های 29-02156276325 (02156276026) داخلی (2472) از ساعت 9-10 صبح آماده پاسخگویی به سئوال‌های مجریان محترم می باشند.

فایل‌های مورد نیاز

-  پرسشنامه طرح تأییدی

-  بروشور صدور گواهی نامه تأیید طرح

-  راهنمای تکمیل پرسشنامه طرح تأییدی

-  شیوه نامه پذیرش و کارشناسی طرح های تأییدی

“ گواهینامه تایید طرح ”