گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود

: #367
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 بهمن 1393 9:44
تعداد بازدید کننده : 1131
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
نوشیدنی پوره دار آلوئه ورا شیرین شده با عسل
گروه تحقیقاتی پژوهشی یاقوت کبود از سال 79 فعالیت خود را آغاز واکنون در قالب هلدینگ 12 زیر مجموعه در گرایش های مختلف اعم از : شیمی، الکترونیک، مکانیک، ساختمان، انرژی های نو، صنایع غذایی و... دارد. این شرکت تحقیقات خود را در زمینه های علوم وتکنولوژی های نوین شروع کرد واکنون به لطف الهی توانسته به فرایند ها وفرمول های متعدد در زمینه وگرایش های مختلف دست یابد و صاحب طرح وایده های اجرایی باشد. این مجموعه با استفاده از جوانان خلاق این مرز و بوم و به کارگیری علوم روز دنیا توانسته است در سطح بین المللی رقیب خوبی برای مجموعه های تحقیقاتی دیگر شود. این شرکت اکنون با بیش از پنجاه پرسنل خارجی وداخلی اقدام به ساخت نمونه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی محصولات مختلف کرده است که این محصولات توانسته علاوه بر ایجاد اشتغال به ارز آوری کشور کمک کند. تمام تولیدات مجموعه یاقوت کبود بومی بوده و علم آن انحصارا در اختیار کشور عزیزمان ایران می باشد. 

این نوشیدنی به عنوان یک نوشیدنی گیاهی خواص درمانی بسیاری دارد. نوشیدن روزانه این نوشیدنی به دستگاه گوارش کمک می کند، موجب هضم بهتر مواد غذایی می شود و با پاکسازی دستگاه گوارش به عملکرد بهتر حرکات موجی روده باریک کمک می کند و بسیار موثر در درمان یبوست و رفع اسهال است. همچنین آب آلوئه ورا سطح انرژی بدن را افزایش می دهد و باعث ایجاد احساس سلامتی و شادابی در بدن می شود.

ترکیبات معدنی و ویتامین های متنوع موجود در این نوشیدنی، آن را تبدیل به یک مکمل غذایی کرده است. آلوئه ورا نقش موثری را در بازسازی سیستم ایمنی بدن بازی می کند و برای افرادی که دچار اختلالات مزمن سیستم ایمنی هستند بسیار مفید است. این گیاه گلبول های سفید خون را در مقابله با ویروس ها و عوامل بیماری زا تحریک می کند.

8 آمینو اسید کشف شده در این گیاه، از آمینو اسیدهای ضروری بدن است و نوشیدن آن به جذب پروتیئن در بدن کمک می کند. برای  پوست، مو و لثه بسیار مفید است و به تناسب وزن بدن کمک می کند. ضد استرس و ضد عصبانیت است و مصرف آن قند و کلسترول خون را تنظیم می کند.

“ گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود ”