گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود

: #366
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 بهمن 1393 9:42
تعداد بازدید کننده : 1562
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
کولر گازی صد در صد خورشیدی
گروه تحقیقاتی پژوهشی یاقوت کبود از سال 79 فعالیت خود را آغاز واکنون در قالب هلدینگ 12 زیر مجموعه در گرایش های مختلف اعم از : شیمی، الکترونیک، مکانیک، ساختمان، انرژی های نو، صنایع غذایی و... دارد. این شرکت تحقیقات خود را در زمینه های علوم وتکنولوژی های نوین شروع کرد واکنون به لطف الهی توانسته به فرایند ها وفرمول های متعدد در زمینه وگرایش های مختلف دست یابد و صاحب طرح وایده های اجرایی باشد. این مجموعه با استفاده از جوانان خلاق این مرز و بوم و به کارگیری علوم روز دنیا توانسته است در سطح بین المللی رقیب خوبی برای مجموعه های تحقیقاتی دیگر شود. این شرکت اکنون با بیش از پنجاه پرسنل خارجی وداخلی اقدام به ساخت نمونه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی محصولات مختلف کرده است که این محصولات توانسته علاوه بر ایجاد اشتغال به ارز آوری کشور کمک کند. تمام تولیدات مجموعه یاقوت کبود بومی بوده و علم آن انحصارا در اختیار کشور عزیزمان ایران می باشد. 

کولر گازی خورشیدی می‌تواند با شارژ از نور خورشید و مهتاب در طول شبانه روز به طور مداوم کار کند. این کولرها از لحاظ کارایی و شکل ظاهر با کولرهای گازی برقی تفاوت زیادی ندارد ولی یک پانل خورشیدی با توان و قدرت بالا و یک مخزن ذخیره انرژی به دستگاه اضافه شده است..

اسپلیت‌های خورشیدی یا همان کولر گازی خورشیدی در دو نوع 50 و 100 درصدی ساخته شده است و نمونه 50 درصدی بخشی از نیروی موردنیاز خود را از انرژی خورشید می‌گیرد (50 درصد) و مابقی انرژی مصرفی دستگاه نیز از برق شهری تامین می‌شود اما کولر گازی طراحی شده توسط این شرکت، نمونه 100 درصدی این محصول است که 100 درصد انرژی مورد نیازش را از خورشید و نور مهتاب به دست می‌آورد.

کاهش مصرف انرژی و قیمت مصرفی حامل‌های انرژی از مهم‌ترین مزیت‌های محصول است و در حال حاضر قیمت برق مصرفی در کولر گازی 50%، یک پنجم کولرهای گازی است که این مزیت باعث می‌شود قیمت گران محصول نیز پس از مصرف برای مصرف کننده توجیه اقتصادی داشته باشد

کیفیت این محصول (50% و 100%) با نمونه‌های مشابه خارجی برابری می‌کند و تنها تفاوت آن در قیمت ارزان‌تر آن است.

“ گروه مادر تخصصی هلدینگ شرکتهای یاقوت کبود ”