نوآوران صنعت سپاهان مبین

: #244
تاریخ انتشار : یکشنبه, 9 آذر 1393 8:50
تعداد بازدید کننده : 1379
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نوآوران صنعت سپاهان مبین
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دستگاه کلاچ اتوماتیک هوشمند

دستگاه کلاچ اتوماتیک یک دستگاه الکترو مکانیکی می باشد که به وسیله آن عمل  کلاچ گیری در خودرو به طور کامل حذف می شود و به راننده این امکان را می دهد که در تمامی حالات رانندگی ، بدون نیاز به کلاچ گیری و بدون نیاز به استفاده از پدال کلاچ به رانندگی بپردازید.

هدف از ساخت این دستگاه انجام عمل کلاچ گیری به طور خودکار در تمامی انواع خودروها می باشد. این دستگاه می تواند بر بروی تمامی خودرو های موجود، چه سبک و چه سنگین و چه قدیمی و چه جدید که به صورت دنده ای می باشند و از سیستم پدال کلاچ بهره مند می باشند نصب شود و به طور کامل عمل کلاچ گیری را در هنگام رانندگی به جای راننده انجام دهد و شرایط رانندگی را برای راننده بهبود بخشید.

این دستگاه از دو بخش مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده و به صورت کاملا مجزا از موتور و گیریبکس اتومبیل و بدون کوچک ترین دخالتی در سیم کلاچ یا پمپ کلاچ، مستقیم به پدال کلاچ خودرو از داخل کابین خودرو نصب می شود.

این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده که می تواند بر روی انواع مختلف خودرو ها با انواع مختلف پدال های کلاچ نصب شود و عمل کلاچ گیری را انجام دهد. به گونه ای که تمامی بخش های مکانیکی این دستگاه قابل تنظیم خواهند بود و کاربر می تواند بخش مکانیک دستگاه را به راحتی بر روی پدال کلاچ خودروی خود تنظیم و نصب کند.

“ نوآوران صنعت سپاهان مبین ”