ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب

کد خبر : #913
تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 دی 1397 17:33
تعداد بازدید کننده : 176
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
طی دو کارگاه آموزشی برگزار می‌شود؛

ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب با دو کارگاه با موضوع؛ «داستان‌سرایی تصویری برای استارت‌آپ و کسب‌کارها» و «طراحی خلاقانه و تاثیرگذار اسلایدها در فایل ارائه» به‌منظور برگزاری در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 19 و 20 دی‌ماه از سوی مرکز توسعه کسب و کار فناوری پردیس آغاز شد.

به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این رویداد آموزشی که با همکاری نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی ایران برگزار می‌شود به آموزشی مفاهیم مربوط به داستان‌سرایی و تنظیم سناریو و فراز و فرودهای یک ارائه متناسب طی کارگاه اول خواهد پرداخت و کارگاه دوم به بررسی و آموزش ابزارهای گرافیکی و متنی، استفاده از اینفوگرافی و انیمیشن با تاکید بر نرم‌افزار PowerPoint اختصاص خواهد داشت.

متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند از طریق سایت EventBox و لینک‌های ذیل برای ثبت‌نام در دوره کامل یا هر کدام از کارگاه‌ها به‌صورت جداگانه اقدام نمایند.

گفتنی است ارائه محتوایی مناسب در قالب فایل Presentation در مراحل مختلفی از توسعه یک فناوری یا محصول دانش‌بنیان به ویژه در بخش تامین مالی طرح یا محصول، جذب حمایت مالی و معنوی یا در مرحله فروش محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. تنظیم محتوای متنی مناسب و کافی، انتخاب‌های گرافیکی متناسب، تنظیم سناریو و تنظیم فراز و فرودهای داستانی ارائه، از ویژگی‌های تعیین کننده یک ارائه مطلوب به شمار می‌رود.

www.eventbox.ir/power-point

“ ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال