ثبت نام کارگاه آموزشی «تامین مالی از طریق بازار سرمایه»

کد خبر : #808
تاریخ انتشار : یکشنبه, 5 شهریور 1396 14:50
تعداد بازدید کننده : 436
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ثبت نام کارگاه آموزشی «تامین مالی از طریق بازار...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس با هدف آشنایی شرکت های عضو پارک با مفاهیم و روندهای تامین مالی از طریق بورس و بازار سرمایه برگزار می کند؛
با هدف آشنایی شرکت های عضو پارک فناوری پردیس با مفاهیم و روندهای تامین مالی از طریق بورس و بازار سرمایه و ایجاد تنوع در روش های سرمایه پذیری طرح های شرکت های عضو، کارگاه آموزشی «تامین مالی از طریق بازار سرمایه» به عنوان سومین رویداد آموزشی مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس در سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک، ثبت نام سومین رویداد آموزشی مرکز توسعه کسب و کار فناوری که برگزاری آن برای روز یکشنبه 12 شهریورماه 96 در سالن اجتماعات سراج برنامه ریزی شده است و ثبت نام از اول شهریورماه آغاز و تا روز سه شنبه 7 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
این کارگاه آموزشی به تشریح مفاهیمی از قبیل؛ تامین مالی کوتاه مدت و بلندمدت، اوراق تبعی، وام سندیکایی، صکوک، گواهی سپرده خاص، اوراق مشارکت و... می پردازد.

شرکت های بخش اراضی و استیجاری و واحدهای فناوری عضو مرکز رشد فناوری نخبگان می توانند براساس آیین نامه حمایتی پارک فناوری پردیس و استفاده از یارانه مربوطه از طریق لینک زیر اطلاعات لازم را دریافت و در این رویداد آموزشی ثبت نام نمایند.
 
“ ثبت نام کارگاه آموزشی «تامین مالی از طریق بازار سرمایه» ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال