دومین فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود

کد خبر : #806
تاریخ انتشار : شنبه, 2 اردیبهشت 1396 9:08
تعداد بازدید کننده : 686
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
دومین فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات پزشکی برگزار...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پارک فناوری پردیس با همکاری شرکت فرابورس ایران دومین فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی، در اوایل خرداد امسال برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، مرکز فن‌بازار ملی‌ایران (پارک فناوری پردیس) با همکاری شرکت فرابورس ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری پس از برگزاری پنج فستیوال در صنعت لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی و صنعت پلاستیک وپلیمر که به ترتیب در دی‌ماه 94، شهریور، دی و اسفند ماه 95 با استقبال گسترده صنعت‌گران و تولیدکنندگان برگزار شد، در نظر دارد دومین فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی، در اوایل خرداد ماه برگزار کند.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی از طریق معامله/ جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود.

اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می‌شود.

در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت که شامل «تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)»، «تسهیلات خرید/ سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران؛ تسهیلات به میزان 60 درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه‌گذاری مشترک) و تا سقف 5 میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه» است. 


مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، باید فرم ثبت نام را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا نهم اردیبهشت‌ماه امسال به آدرس پست الکترونیکی festival@techmart.ir ارسال کنند.


متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به وب‌سایت techfestival.ir مراجعه کرده و یا با شماره‌ تلفن‌های 88418508 و 02188425968 تماس بگیرند.

“ دومین فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود ”
دومین فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود - 11

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال