حضور مرکز توسعه کسب و کار فناوری در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان

کد خبر : #804
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 اسفند 1395 17:10
تعداد بازدید کننده : 716
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
حضور مرکز توسعه کسب و کار فناوری در جشنواره...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
حضور مرکز توسعه کسب و کار فناوری در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان

مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان که طی روزهای 10 و 11 اسفندماه در جهاد دانشگاهی استان زنجان برگزار شد؛ حضور یافت.

به‌گزارش این مرکز، جشنواره مورد اشاره که با حضور غرفه مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس و ارائه مشاوره تجاری‌سازی به مخترعین همراه بود؛ با مسئولیت اجرایی بنیاد نخبگان استان زنجان و با حضور اختراعاتی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار شد.

طی برگزاری جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان،  کارگاه "فرآیند توانمندسازی مخترعان" با هدف توسعه دانش مخترعان در حوزه توانمندسازی و تجاری‌سازی، توسط مرکز توسعه کسب و کار فناوری، به معرفی فرآیندهای بنیاد ملی نخبگان در توانمندسازی اختراعات با تمرکز بر ارتقاء سطح 3 به سطح 2 و تجاری سازی آن‌ها پرداخت.

در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان، ۱۲۳ طرح در حوزه های مختلف برق و مکانیک، مواد و نانومواد، انرژی، شیمی، پزشکی، دارویی و تجهیزات پزشکی حضور داشتند که بر اساس ضوابط بنیاد ملی نخبگان، به اختراعات برگزیده در این جشنواره، گواهی سطح 3 بنیاد ملی نخبگان، جوایز نقدی و امتیاز استفاده از خدمات تخصصی تجاری سازی اهدا خواهد شد.

گفتنی است همزمان با جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش، نمایشگاه بازار کار به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، نمایشگاه فن بازار به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و نیز نشست رؤسای مراکز تجاری‌سازی جهاد دانشگاهی منطقه شمال غرب در زنجان برگزار شد.
“ حضور مرکز توسعه کسب و کار فناوری در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان ”
تگ ها فروش طرح
حضور مرکز توسعه کسب و کار فناوری در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش سبلان - 11

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال