مرکز فن بازار ملی ایران دومین رویداد استارتاپ دمو را برگزار می‏ کند

کد خبر : #796
تاریخ انتشار : شنبه, 7 اسفند 1395 11:42
تعداد بازدید کننده : 730
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
مرکز فن بازار ملی ایران دومین رویداد استارتاپ...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مرکز فن بازار ملی ایران دومین رویداد استارتاپ دمو را برگزار می‏ کند

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) دومین رویدادStartup Demo را در روز 15 اسفندماه 95 در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نماید.

اکبر قنبرپور با اعلام این خبر افزود: این رویداد با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و از طرف دیگرشرکت­های نوپا و استارتاپ‌های حوزهارتباطات و فناوری اطلاعات (ICTبعنوان سرمایه ­پذیران برگزار می­ شود.

رییس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: در این رویداد استارتاپ‏ها و شرکت­ها ایده خود را برای سرمایه‏گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه­گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B2B)، و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و ... به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه­ گذاری  در آنها اعلام تمایل خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور اعلام کرد یکی از خلأهای فضای نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت­ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ­ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت­ های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت­های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

خاطرنشان می­ سازد اولین دوره استارتاپ دمو در آبان ماه 95 با ارائه 12 استارتاپ به 5 سرمایه گذار در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد که تاکنون یک مورد سرمایه گذاری محقق شده و چند مورد دیگر نیز در حال برگزاری مذاکرات و حصول توافقات می باشند.

مهلت ثبت نام در این برنامه تا پایان بهمن 95 می باشد و متقاضیان به منظور ثبت نام می­توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه نمایند.

“ مرکز فن بازار ملی ایران دومین رویداد استارتاپ دمو را برگزار می‏ کند ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال