اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز راه اندازی می شود

کد خبر : #786
تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 دی 1395 12:03
تعداد بازدید کننده : 380
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز راه اندازی می شود
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز راه اندازی می شود

رئیس فن بازار ملی ایران از راه اندازی اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز خبر داد و گفت: بنا داریم اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز را برای ایجاد بازار فناوری در این حوزه راه اندازی کنیم.

اکبر قنبر پور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص راه اندازی فن بازار های تخصصی که از دیگر برنامه های فن بازار ملی ایران در پارک فناوری پردیس است، اظهار داشت: در حال حاضر با شرکت گاز در حال مذاکره هستیم که بتوانیم فن بازار تخصصی را راه اندازی کنیم.

رییس مرکز فن بازار ملی ایران با بیان اینکه ضروری است که یک نهاد حاکمیتی متولی شود تا بتوانیم فن بازار تخصصی در آن حوزه را راه اندازی کنیم، گفت: با شرکت گاز مذاکراتی داشتیم تا بتوانیم قراردادی در این زمینه منعقد کنیم.

به گفته وی، ما مکلفیم در فناوری های اولویت الف نقشه جامع علمی کشور فن بازار تخصصی ایجاد کنیم.

قنبرپور افزود: از آنجا که نفت و گاز از جمله حوزه های مهم کشور به شمار می رود تصمیم بر راه اندازی بازار فناوری یا فن بازار در حوزه گاز گرفتیم.

وی افزود: فن‌بازار به‌معنای بازار فناوری، محلی برای مبادلات فناوری است؛ در بازار فناوری فن‌بازارها نقش واسطه‌ای برای رساندن اطلاعات فناوری به «عرضه‌کنندگان»، «متقاضیان»، «کارآفرینان» و «سرمایه‌گذاران» دارند.

رییس مرکز فن بازار ملی ایران با بیان اینکه در فن بازار در خصوص مراحل انتقال فناوری مشاوره هایی به فناوران صورت می گیرد، عنوان کرد: همچنین در فن بازار به فناوران مشاوره هایی برای تجاری سازی فناوری ارائه می شود.

“ اولین فن بازار تخصصی در حوزه گاز راه اندازی می شود ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال