برگزاری کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول های باز و بسته شونده با تکنیک لولا

کد خبر : #785
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 دی 1395 15:06
تعداد بازدید کننده : 249
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برگزاری کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برگزاری کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول های باز و بسته شونده با تکنیک لولا
«کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول های باز و بسته شونده با تکنیک لولا» با حمایت پارک فناوری پردیس و مشارکت دانشگاه پارس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، حمید خردنیا مدیر کل عمران و توسعه پارک با اعلام این خبر افزود: این کارگاه با کاربست تکنیک لولا و مبانی طراحی پارامتریک تلاش خواهد کرد که دانشجویان را در مسیر طراحی و ساخت سلول های بازوبسته شونده نمای معماری با استفاده از مصالحی همچون plywood و ورق های کامپوزیت پوشاننده نما هدایت نماید.

وی تصریح کرد: دانشجویان در طول برگزاری کارگاه تلاش خواهند کرد با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و انواع مختلف لولاها، فرم‌های پیچیده ای از سلول های کاربردی بازوبسته شونده در طراحی معماری را با استفاده از صفحات تخت طراحی کرده و بسازند.

خردنیا در خصوص شرایط حضور در این دوره گفت: در این دوره 35 - 40 دانشجو از رشته های معماری و طراحی صنعتی و سایر رشته های مرتبط امکان ثبت نام از اول دی ماه تا 25دی ماه را دارند و کارگاه اصلی از نهم الی پانزدهم بهمن ماه جاری طی مدت 6 روز در فب لب ایران واقع در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دانشگاه پارس یا وب سایت فب لب ایران www.fabLab.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است، برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف توسط شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از سرفصل‌های مهم برای ارتباط بین دانشجویان و بازار کار است. از این رو شرکت فرآیند بنیان معماری (فب لب ایران) از شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس با همکاری دانشگاه پارس برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های معماری و طراحی صنعتی اقدام به برگزاری کارگاهی با موضوع "طراحی سلول های باز و بسته شونده با تکنیک لولا" کرده است.
“ برگزاری کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول های باز و بسته شونده با تکنیک لولا ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال